Майбутнє будується сьогодні!
"Интергал-Буд"
Контакты
г. КиевУкраина

О нас

Компания — "Интергал-Буд"

Представитель компании — Отдел Маркетинга

Вид деятельности — Застройщики, Девелопмент

Опыт на рынке — 13 лет

Статус Партнера

Место расположения

Украина
Киевская обл.
г. Киев

Контакты

Показать контакты
+380 44 501-98-44

Слоган компании

Майбутнє будується сьогодні!

Подробнее о нас

«Інтергал-Буд» – одна з найбільших девелоперських компаній України, історія якої розпочалася у Львові в 2003 році. За час свого існування «Інтергал-Буд» пройшов стрімкий шлях розвитку і зайняв лідерські позиції серед будівельних компаній України.
Бездоганна діяльність «Інтергал-Буду» вимірюється не лише роками розвитку, але й кількістю реалізованих проектів. За 12 років компанія ввела в експлуатацію понад 50 об’єктів загальною площею майже 1 мільйон квадратних метрів. І це не межа! У проектному портфелі «Інтергал-Буду», крім уже реалізованих проектів, є ще комплекси загальною площею більш ніж 2 мільйони квадратних метрів.
Компанія не просто будує якісне житло, вона створює цілі житлові комплекси з власною продуманою інфраструктурою, яка включає в себе дитячі садки, школи, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, паркінги і торговельні центри.
При цьому такий динамічний розвиток досягається завдяки власним інвестиціям компанії, що виключає фінансові ризики для покупців.
За підсумками 2015 року компанія «Інтергал-Буд» стала лауреатом професійної премії «Український будівельний Олімп» у номінації «Забудовник року».
Визначальними перевагами компанії «Інтергал-Буд» Експертна рада назвала багаторічний досвід, інноваційні рішення, сучасний дизайн, перевірені технології та якісні матеріали, які використовуються під час будівництва об'єктів компанії.
У 2015 році компанія «Інтергал-Буд» увійшла до ТОП-3 найнадійніших забудовників України за версією авторитетного видання «Особистий рахунок» і стала першою недержавною компанією у рейтингу найнадійніших забудовників країни.

Дата регистрации: 15.01.2016